Sadece birkaç kelime

Hakkımızda

image-1

Viendi Kimdir?

Kurulduğu günden beri uzman kadrosu ile müşterilerine hızlı ulaşım, hatasız ve eksiksiz teslimat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ayrıcalıklarını yaşatan şirketimizin ana misyonu, uzun süreli çalıştığı firmalarla kalıcı ve sağlam ilişkiler kurarak, müşteri memnuniyetini sürdürmek ve sektörde bu güne kadar sağlamış olduğu ismi daha da ileri taşımaktır. Müşteri taleplerine göre projeler üretmek, grafik üzerinde yeni ürünler tasarlamak ve bu tasarlanan ürün/projeleri hayata geçirmek şirketin çalışma alanları arasındadır.

Satış destek, promosyon ve reklam ürünleri, stoklu pratik mutfak ve banyo rafları, mutfak araç gereçleri üzerine, Uzak Doğu ağırlıklı ürün portföyümüzle,15 yıldır birçok büyük firmaya hizmet vermekteyiz. İthalatımızın tamamını VİENDİ LTD. adı altında, Uzak Doğu ülkeleri ve Avrupa üzerinden yapmaktayız. Çin ‘ de bütün işlerimizi yürüten, kalite kontrollerimizi yapan ofisimiz bulunmaktadır. Ayrıca yerli imalatımız olan ürünlerimizde portföyümüz bulunmaktadır. Ürünlerimiz, Çin ve Hong Kong ‘ dan akredite edilmiş kuruluş belgeleri ( SGS, İntertek, IQTC,CIQ, Breau Veritas ) gibi dahilinde sağlık ve kalite kontrol şartlarına uygun olarak ithal edilmektedir. Çalıştığımız fabrikaların FA (Factory Audıt) onayları mevcuttur.

Ürünlerimiz, Çin ve Hong Kong ‘ dan akredite edilmiş kuruluş belgeleri ( SGS, İntertek, IQTC,CIQ, Breau Veritas ) gibi dahilinde sağlık ve kalite kontrol şartlarına uygun olarak ithal edilmektedir. Çalıştığımız fabrikaların FA (Factory Audıt) onayları mevcuttur. Gıda malzemelerine temas eden satış destek ürünleri ya da çocuklara yönelik yapılan promosyon malzemelerinin ithalatlarında firmamız aşağıda belirtilen ve bu tarz ürünlerin ülkeye sağlık standartlarında sokulması için gerekli olan belge ve sertifikaları sağlamaktadır. Bu gibi ürünlerin ithalatında firmamız tamamen Avrupa standartlarında çalışan ve aşağıda belirtilen belgelerle akredite edilmiş firmalar ile çalışmaktadır.

1. Phthalate Testleri
2. EN 71: 1 – 2 – 3 Bbelgeleri
3. Migrasyon Testleri
4. Bureau Veritas (BV) Onayları
5. INTERTEK Sertifikası
6. Tedarikçilere Yönelik SGS, IQTC – CIQ Kurulu ş Belgeleri
7. Kadmiyum Testleri

Bize Güvenenler